Par mums

NUSS stāsts ir par mazu uzņēmumu ar plašu sirdi. Mājas tekstils, kas radīts ar mīlestību. Lolots un rūpēts mazs ģimenes uzņēmums, kas rada mājas tekstilu no lina un kokvilnas - dvieļus, halātus sievietēm un vīriešiem, pirts dvieļus, dvieļus bērniem, salvetes, galdautus, priekšautus.

Nuss stāsts

NUSS ir mazs uzņēmums ar plašu sirdi. Šis nosaukums ir īpašs, tas atvasināts no dzimtas uzvārda. Mūsu dzimtā ir bijuši daudz dažādi darbīgi un radoši cilvēki, tāpēc šis veltījums viņiem un pagodinājums šo vārdu iznest tālāk. Viss, kas saistīts ar šo uzņēmumu ir īpaši svarīgs un lolots, gluži kā vēl viens ģimenes loceklis. NUSS nav tikai zīmols, tas ir  par sapņu īstenošanu, uzdrīkstēšanos un ticību, lielu ticību.

Apskatīt produktus

Doma par mājas tekstilu, radās pavisam nejauši - vēlme radīt gaumīgas un praktiskas dāvanas tuvajiem. Iepriecināt un dāvināt ko patiesi noderīgu, lai saņēmējs to tiešām lietotu un izmantotu. 

 Mēs izvēlamies ļoti lakonisku, vienkāršu un klasisku dizainu, lai mūsu produkcija iederētos jebkurā mājā. Mūsu mērķis - senas un klasiskas vērtības apvienot ar mūsdienīgo un laikmetīgo. Mūs aizrauj estētika, tāpēc radām lietas, kas ir ne tikai praktiskas, bet arī skaistas. 

 Mēs vēlamies, lai mājās ienāk maza kripatiņa dabas,tāpēc izmantojam tikai dabīgus materiālus. Mums ir svarīgi, lai jūsu mājās ieplūst siltums ko rada smiekli un sarunas pie vakariņām, lai dejošana mīļākajā halātā ir kā spožs priekšnesums, un lai pirts vai vannas rituāli pielīdzinās grezniem SPA apmeklējumiem. Vēlamies, lai caur mūsu produktiem varam radīt jums sajūtas, patīkamus mirkļus.

Apskatīt produktus